Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

SonicWall - Güvenli Mobil Erişim Cihazları

E-Data Teknoloji

  • Anasayfa
  • Güvenli Mobil Erişim Cihazları

(SMA) Cihazları
SonicWall SMA; kuruluşun her zaman, her yerde ve herhangi bir uygulamaya erişmesini sağlayan birleştirilmiş güvenli erişim geçididir. SMA’nın ayrıntılı erişim kontrolü politika altyapısı, içeriğe duyarlı cihaz yetkilendirmesi, uygulama seviyesi VPN’i ve tekli oturum açma ile gelişmiş kimlik doğrulaması ile kurumların buluta kolayca geçmesini ve BYOD ve mobiliteyi hibrid bir BT ortamında benimsemesini sağlar.

 

MOBİL İŞ GÜCÜNÜZÜ GELİŞTİRİN
– Yüksek performanslı layer-3 SSL VPN
– Son Nokta Kontrolü (EPC) ile cihaz bütünlüğünü doğrulama
– Uygulama başına VPN kullanarak tam uygulama erişimi denetimi
– SAML 2.0’ı kullanarak Tekli Oturum Açmayı (SSO) etkinleştirin
– HTML5 tarayıcı ajanlarını kullanarak istemcilerce güvenli kaynaklara erişim
– Bulut tabanlı çok motorlu sandbox’ta ağınıza yüklenen dosyaları inceleyin
– Güçlü API’ler kullanarak ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde SMA’yı özelleştirin

 

GÜÇLÜ ERİŞİM KONTROL MOTORU
Yöneticiler, kuruluş politikalarından yararlanarak erişim izni verir veya reddeder ve oturumları karantinaya alırken iyileştirme eylemlerini ayarlar. ACE nesne tabanlı politika, şebeke, kaynak, kimlik, cihaz, uygulama, veri ve zaman öğelerini kullanır.

 

 

 

UÇ NOKTA KONTROLÜ
Uç nokta denetimi (EPC); yöneticinin, bağlanan aygıtın sağlık durumu temel alınarak ayrıntılı erişim denetimi kurallarını zorlamasını sağlar. EPC sorgulaması, imza dosyasının güncellenmesi ve uygulanabilirliği de dahil olmak üzere Windows, Mac ve Linux platformları için kapsamlı, önceden tanımlanmış bir anti-virüs, kişisel güvenlik duvarı ve casus yazılım önleme çözümleri listesini kullanarak aygıt profili ayarlarını basitleştirir.

 

GELİŞMİŞ KİMLİK DOĞRULAMA
SMA, kullanıcı hesaplarını ve parolalarını kolaylıkla yönetmek için endüstri standardı depolarıyla basit entegrasyonlar sağlar. Kullanıcı grupları ve iç içe geçmiş gruplar da dahil olmak üzere RADIUS, LDAP veya Active Directory (AD) kimlik doğrulama havuzlarını temel alarak dinamik olarak doldurulabilir. SMA SAML IdP proxy’si, ek güvenlik için yığınlanmış çok faktörlü kimlik doğrulamayı zorlarken geleneksel AD ve SaaS bulut kaynaklarından tek bir portal üzerinden tekli oturum açmayı (SSO) etkinleştirir.

 

ÜSTÜN GÜVENLİK
SMA için Capture ATP eklentisi ile kurumsal ağlara yüklenen dosyaları tarayarak ağ geçidindeki bilinmeyen, sıfır gün ve fidye saldırılarını durdurun. Buna ek olarak, Web Application Firewall, Coğrafi IP Algılama ve Botnet Koruması, DDoS, web tabanlı ve zombi saldırılarına karşı koruma sağlar. Güçlü SSL / TLS şifrelemeleri kullanarak ve FIPS 140-2 sertifikası ve PCI da dahil olmak üzere düzenleyici gereksinimleri destekleyerek en yüksek güvenlik tutumunun uyumluluk ve veri koruması için sağlandığından emin olun.

 

GERÇEK MUKAVEMET
Yüksek derecede iş sürekliliği ve ölçeklenebilirlik sunun. Hizmet sağlayıcıları, sıfır durma süresi olan hizmetleri sunmaya ve agresif SLA’ları yerine getirmeye zorlayın. Kullanıcılara küresel aktif-aktif bir mimaride evrensel oturum devamlılığı ile sürtünmesiz, sıfır darbe ile yük devretmelerini sağlayın. SonicWall Spike Lisans Paketleri ile bir felâket, iş kesintisi veya mevsimsel hızlı yükselme durumunda uzaktan kullanıcı sayınızı artırın.

Videolar


Ürün Ana Kategori:

SonicWall

Ürün Kategori:

Uzaktan Erişim

Bilgi Alın