Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

Inspur - Inspur AS5500G5

E-Data Teknoloji

AS5500G5 : Hibrit Flash Tabanlı Veri Yedekleme Ünitesi

Inspur AS5500G5, orta veya büyük ölçekli işletmeler için orta segmentte bir hibrid flash depolama sistemidir. Hem SAN hem de NAS bağlantı özellikleri sağlar.

Özellikle bulut bilişim ve büyük veri için geliştirilen depolama işletim sistemi, zengin yazılım özellikleri ve endüstri lideri donanım platformu ile AS5500G5, orta / büyük boyutlu OLTP / OLAP veritabanları, sanallaştırma gibi çeşitli uygulamaların veri depolama, dosya paylaşımı ve felaket kurtarma gereksinimlerini karşılar.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Üstün Performans:

Yeni Platform: G5, yongaları ve özellikleri yükseltilmiş yeni nesil bir donanım platformu sunar. Ortalama olarak % 30 artırılan performans ile veri işlemeye katkıda bulunur. Aynı zamanda, InFlashCache, InTier, InQoS gibi bir dizi akıllı yazılımın desteğiyle uygulama verimliliği artırılır.

Yüksek Hız: Yüksek bant genişliği ve düşük gecikme gereksinimini karşılamak ve depolama potansiyelini tamamen ortaya çıkarmak için 32Gb fiber bağlantı arayüzünü destekler.

Ölçeklendirilebilir Mimari: Inspur G5 orta seviye aktif depolama ünitesi, çevrimiçi yatay genişletmeyi, 16 adede kadar denetleyiciyi ve TB düzeyi önbelleği destekleyerek müşterilerin depolama kaynaklarının değişen iş gereksinimlerini karşılamak için doğrusal olarak büyümesini sağlar.

Kolay Yönetim:

Inview: Inspur AS2000G2, AS5000G2, AS5000G5, HF5000G5, HF6000G5 ve SDS AS13000’in birleşik yönetimini destekler. Bu ürünlerin temel bilgileri, kullanım ve performans istatistikleri, alarm notları, yönetimi ve gerçek zamanlı çoklu küme izlemeyi destekleyen yönetim arayüzüne sahiptir.

Inview zaman bazlı anlık görüntü (timing snapshot) ve çoklu kopya çoğaltması (multicopy replication) ile platformlar arası bir felaket kurtarma çözümü sunarak gelişmiş veri güvenliği sağlar.

Güvenilirlik:

Verimli ve güvenilir sistem mimarisi: Inspur G5, denetleyiciler arasındaki yük dengelemesini sağlamak, performans darboğazlarını ortadan kaldırmak, sistem kullanılabilirliğini artırmak ve iş sürekliliğini sağlamak için Active-Active depolama mimarisini benimser.

Yedekli ve güvenilir donanım platformu: Tamamen modüler, yedekli mimari, temel bileşenler için tek bir arıza noktası olmaması (SPOF) özelliğine sahiptir. Pasif arka panel, sistem güvenilirliğini artırmak için kullanılır. Ayrıca çevrimiçi donanım genişletmeyi, çevrimiçi ürün yazılımı yükseltmesini, çevrimiçi sistem bakımını ve elektrik kesintisi veri korumasını destekler.

Hızlı ve güvenilir sistem fonksiyonları: InRAID, RAID dizisinin tüm üye disklerinde veri bloklarını ve etkin yedek blokları dağıtır. Etkin yedek disk kavramı (hot spare) artık kullanılmıyor. 1T veri rekonstrüksiyonu dakika seviyesine düşürüldü. Bu nedenle, disk arızası tekrar meydana geldiğinde RAID arıza riskini büyük ölçüde azaltır ve sistem güvenilirliğini artırır.

Üstün ve güvenilir felaket kurtarma ve koruma: Inspur G5, anlık görüntü, uzaktan çoğaltma, aktif-aktif ve iki varyantlı üç merkez gibi çoklu felaket kurtarma ve koruma çözümlerini destekler. Güvenilir donanım platformları, zengin yazılım özellikleri ve üstün felaket kurtarma çözümlerinin desteğiyle iş sürekliliğini, uygulamaların yüksek kullanılabilirliğini,  RPO = 0 ve RTO = 0’ı garanti eder.

ZENGİN ÖZELLİKLER:

Akıllı thin-provisioning : Erken aşama yatırımlarını azaltmak ve depolama kaynaklarının kullanım oranını artırmak için isteğe bağlı kaynak tahsisini destekler. Tam kapasite “thin-provisioning”, mevcut depolama alanından daha fazla alan tahsis edilmesine izin verir ve ayrıntı seviyesi ayarlanabilir (32k, 64k, 128k, 256k). 256 TB’a kadar tek bir birimin (single volume) oluşturulmasını destekler. Sonraki genişletme için ek lisans gerekmez.

Akıllı önbellek hızlandırma: Farklı uygulamaların gereksinimlerini karşılamak, genel depolama performansını artırmak ve karmaşık uygulama ortamlarında performans darboğazlarını ortadan kaldırmak için SSD önbelleği ve 32 önbellek bölümünü destekler.

Akıllı yerel çoğaltma (local replication): Üç yerel veri koruma mekanizması: klon, anlık görüntü, yedekleme sağlar. Kombinasyon, uygulama testi, geliştirme, analiz, yedekleme vb. ihtiyaçları karşılar. Depolama alanından etkili bir şekilde tasarruf sağlar ve yatırım maliyetlerini azaltır. İlave genişleme için ek lisans gerekmez.

Akıllı alan aynalama ( volume mirroring): Alan aynalama kullanarak bir birimin iki kopyası olabilir. Bir kopya hasar gördüğünde kesintisiz bir şekilde uygulama erişimi sağlamaya devam eder.

Akıllı katmanlama: Dört katman seviyesi sunar. Etkin nokta verileri, optimize edilmiş depolama maliyeti ve performansı sağlamak ve müşterilerin YGD’sini (ROI) artırmak için farklı depolama alanları arasında çevrimiçi olarak taşınabilir.

Akıllı QoS: Her uygulamanın I/O gereksinimine göre birim okuma / yazma işleminin dinamik yönetimini sağlar. İsteğe bağlı kaynak tahsisi, farklı uygulamaların ihtiyacını karşılar.

Akıllı çevrimiçi sıkıştırma: Donanım tabanlı sıkıştırma kartı, performans üzerinde hiçbir etkisi olmayan kayıpsız sıkıştırma sağlar. Zamana dayalı ön sıkıştırma yaparak, veriler önbellekte sıkıştırılır.

Akıllı heterojen sanallaştırma: Diğer markalara ait depolama kaynaklarını devralmaya ve birleşik sanal kaynak havuzu oluşturmaya izin verir. Veri koruma, depolar ve diğer hizmetler arasında veri geçişi sağlanır.

Akıllı felaket kurtarma kopyası: Üç felaket kurtarma çoğaltma mekanizması: eşitleme, zaman uyumsuz ve zaman uyumsuz periyodik (sync, asycn & async periodic). Böylece, farklı RTO ve RPO gereksinimlerini karşılayabilir, iş sürekliliğini koruyabilir ve iki varyantlı üç veri merkezini destekleyebilirsiniz.

Akıllı aktif-aktif depolama: Inspur G5 aktif depolama, RTO = 0 ve RPO = 0, sıfır veri kaybı ve kesintisiz iş elde etmek için aktif-aktif çoklu veri merkezi topolojisi sağlar.

Akıllı bulut katmanlama:  Bulut ortamında önbellek, felaket kurtarma, yedekleme, vb özellikleri etkinleştirerek uygun maliyetli ve yüksek düzeyde ölçeklenebilir bulut depolamayı yerel veri merkezi mimarisiyle birleştirerek yerel veri merkezi ile genel bulut arasında sorunsuz veri akışı sağlayabilirsiniz.

 

Akıllı çoklu kullanım(multi-tenant): Sanallaştırma, veritabanı yalıtımı ve diğer teknolojiler sayesinde farklı kullanıcılar/uygulamalar arasında hizmetlerin yalıtılmasını sağlar; böylece kullanıcıların / uygulamaların gizliliğini ve güvenliğini korursunuz.

Akıllı yönetim yazılımı: G5 depolama platformu bir yazılım seti tarafından yönetilir. Ayrıca, ilgili maliyetleri azaltmak ve verimliliği artırmak için akıllı bir bakım yönetim sistemi bulunur.

 

Kataloglar ve Datasheet


Ürün Ana Kategori:

Inspur

Ürün Kategori:

Storage Çözümleri

Bilgi Alın