Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

Haberler - Ivanti Packet Studio ile Uç Nokta Yazılım Dağıtımını Kolaylaştırıyor

E-Data Teknoloji

  • Anasayfa
  • Ivanti Packet Studio ile Uç Nokta Yazılım Dağıtımını Kolaylaştırıyor

Ivanti Packet Studio, Yazılım Paketleme Kurulum Adımlarını  Saatlerden Dakikalara İndirir

Dijital işyerinizi daha iyi yönetmek ve güvenceye almak için BT’yi birleştiren Ivanti, bugün Ivanti® Unified Endpoint Manager için yeni bir yazılım paketleme çözümü olan Ivanti® Package Studio’yu duyurdu. Basitleştirilmiş uç nokta yazılım dağıtımı için önceden paketlenmiş içerik sunan yeni çözüm, yazılım paketleme adımlarını saatlerden birkaç dakikaya indirebilir.

Ivanti, Ürün Yönetimi ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Duane Newman, “Yazılım dağıtımı için paketler oluşturmak, çok adımlı, kontrol ve testlerle dolu olabilir” dedi. “Ivanti Packet Studio, BT yöneticilerine daha stratejik projeler için zaman kazandırarak, Windows uygulamaları için kullanıma hazır kurulumlarla süreci önemli ölçüde basitleştiriyor.”

Ivanti Packet Studio, tipik Windows masaüstü uygulamalarının çoğu için kullanıma hazır kurulumları içeren bir “Kurulum Deposu” sağlar. Bunlar Ivanti Unified Endpoint Manager kullanılarak otomatik olarak indirilip yapılandırılabilir. Yapılandırma Sihirbazlarını kullanarak, yöneticiler, kurulumları şirket yönergeleri ve politikaları ile hizalamak için ayarları özelleştirmek için dönüştürme dosyaları oluşturabilir.

Nizo Food Research’ün Sistem Yöneticisi Errol Grift, “Ivanti Packet Studio ile yazılımı doğru parametrelere sadece birkaç tıklama ile yerleştirmek çok kolay” diyor ve ekliyor: “Bize çok zaman kazandırıyor. ”

Ivanti Packet Studio, güvenilir uç nokta ve kullanıcı profili yönetimi için hepsi bir arada çözüm olan Ivanti Unified Endpoint Manager ile bütünleşik bir çözümdür. Ivanti Unified Endpoint Manager, ağa dokunan, yazılım teslimini otomatikleştiren ve ağa kaydolma performansını hızlandıran her şeyi keşfeder ve görselleştirir. Aynı zamanda BT yönetim sürecini birleştirmek için birden fazla BT çözümü ile eylemleri otomatikleştirir ve entegre eder.

Ivanti ortağı Axle-IT ile birlikte TechLead, “Ivanti Package Studio, yazılım dağıtımı yapan şirketler için harika bir çözüm” dedi. “Bunu kullanarak yöneticiler, yazılım kurulumunu ihtiyaçlarını ve taleplerini sadece birkaç dakika içinde devreye alacak şekilde ayarlamak için doğru parametreleri bulabilirler. Bu, birçok yöneticinin binlerce yazılım yükleyicisi, ipucu ve püf noktası için internette arama yaparak harcayabileceği saatlere karşı bir ilaç niteliğindedir. Esnekliği aynı zamanda birçok durumda yeniden paketleme ihtiyacını ortadan kaldırıyor ve bu da yatırımın geri dönüşünü (ROI) hızlandırıyor. ”

Ivanti Packet Studio Liquit Setup Commander’ın gücünü kullanmaktadır. Liquit bir Ivanti ONE teknoloji ortağıdır.

Ivanti Packet Studio, Ivanti Marketplace’te mevcuttur. Daha fazla bilgi için tıklayınız

Haberin orijinali için tıklayınız

Ürün Ana Kategori:

Ürün Kategori:

Haberler

Diğer Ürünler

Bilgi Alın