Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

SonicWall - Kapsamlı Tehdit Koruması

E-Data Teknoloji

CAPTURE KAPSAMLI TEHDİT KORUMA
SonicWall Capture Kapsamlı Tehdit Koruma Hizmeti, otomatik iyileştirme ile ağ geçidinde fidye yazılımı gibi bilinmeyen, sıfır gün süren saldırıları keşfetmek ve durdurmak için tasarlanmış bulut tabanlı çok motorlu sanal bir sistemdir.

 

 

SONICWALL CAPTURE KAPSAMLI TEHDİT KORUMA
SonicWall Capture Kapsamlı Tehdit Koruma Hizmeti, yeni geliştirilen kötü amaçlı yazılımları keşfetmeye ve durdurmaya yardımcı olması için şüpheli kodu analiz eden bulut tabanlı bir ağ sanal alanıdır.
– Sanallaştırma, hipervizör seviyesi analizi ve tam sistem öykünmesi içeren çok motorlu bulut sanal alanı
– Yeni tehditleri teşhis etmede yüksek güvenlik etkinliği
– Bir güvenlik kararı belirlenene kadar dosyaları engelleyerek otomatik ihlal önleme
– Neredeyse gerçek zamanlı imza dağıtımı, takip eden saldırılara karşı kuruluşları korur
– Sandbox ortamından sağlam raporlarla e-posta ve uygulama bildirimleri

 

MULTI-MOTORLU KAPSAMLI TEHDİT ANALİZİ
Capture, şüpheli kodu yürütür ve birden çok motorda aynı anda davranışını analiz eder. Bu size kaçak taktiklerine direnirken sıfır gün tehdit algılamasını en üst düzeye çıkarırken size kötü niyetli etkinlik hakkında kapsamlı bir görünürlük sağlar.

 

 

GENİŞ DOSYA TİPİ ANALİZİ
Çalıştırılabilir programlar, DLL, PDF, MS Office belgeleri, arşivler, JAR ve APK dahil olmak üzere geniş bir işletim sistemi ve dosya türleri analiz edin.

 

 

 

HÜKME KADAR BLOKLAYIN
Potansiyel olarak kötü amaçlı dosyaların ağa girmesini önlemek adına, analiz için buluta gönderilen dosyalar bir hüküm verilene kadar ağ geçidinde tutulabilir.

 

 

 

İYİLEŞTİRME İMZALARININ HIZLI DAĞITIMI
Bir dosya kötü amaçlı olarak tanımlandığında Capture’da hemen bir hash oluşturulur ve daha sonra saldırıları önlemek için güvenlik duvarlarına bir imza gönderilir.

 

 

 

RAPORLAMA VE ALARMLAR
Capture Advanced Threat Protection, oturum bilgileri, işletim sistemi bilgileri, işletim sistemi etkinliği ve ağ etkinliği de dahil olmak üzere, servise gönderilen dosyaların analiz sonuçlarını detaylandıran raporlarla birlikte bir bakışta kontrol panelini sunar.

Ürün Ana Kategori:

SonicWall

Bilgi Alın