Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

Genel - Lexmark ile banka iş süreçlerini basitleştirin.

E-Data Teknoloji

  • Anasayfa
  • Lexmark ile banka iş süreçlerini basitleştirin.

Daha az manuel adımla daha iyi, daha hızlı hizmet

Lexmark’ın Bankacılık için Akıllı Belge Yakalama özelliği sayesinde bankalar, çalışan üretkenliğini artırmak ve müşterilere bekledikleri hizmeti sunmak için manuel ve yoğun kağıt kullanılan işlemleri kolaylaştırabilir ve otomatik hale getirebilir.

Kuruluşunuzun genelindeki işlerde ileri düzey belge yakalama

  • Yeni müşteriler kuruluşunuza kolayca katılsın
  • Müşteri kredi sürecinizi hızlandırın
  • Çok yönlü (omni-channel) bankacılığı etkinleştirin
  • Uyumluluk ve doğrulama denetimlerini otomatik hale getirin
  • Gereksiz arka ofis işlemlerini azaltın
  • Belge kayıplarını ve manuel hataları ortadan kaldırın

Banka iş süreçlerini basitleştirin

Akıllı Belge Yakalama ile bankalar, kaynak noktadan belge yakalama ve tarama işlemlerini kolaylaştırabilir. Sonuç olarak, çıkarılan veri ve içeriğin bankanın arka uç sistemlerine sorunsuz bir şekilde yönlendirilmesiyle belgeler, dijital olarak dizinlenir ve izlenir.

Hatalar sürecin başında otomatik olarak bulunur ve bankacıya sunulur, böylece müşteri bankadan ayrılmadan önce bu tarz özel durumlarla ilgilenebilirler. Bu otomasyon düzeyi işlemleri basitleştirir, müşterinin ihtiyaçlarıyla ilgilenmek için daha fazla zaman kazandırır, şube çalışanlarına bankanın diğer ürünlerini ve hizmetlerini pazarlama olanağı sağlar.

Verimliliği ve tasarrufu artırın

Bankalar, kağıt tabanlı işlemleri dönüştürmek, şubelerindeki çalışan kadrosunu azaltmak ve müşteri deneyimini iyileştirmek ister. Belgeleri şubeden yakalayarak, belgeler alındığı anda manuel olarak doğrulama ve veri girişi işlemlerini azaltabilecek ve gereksiz işlemleri geçmişte bırakacaksınız.

Basit yeni hesap açma işlemleri için yüksek sayıda hesap manuel müdahale olmadan doğrudan işlenebilir, böylece arka ofis personeli yalnızca özel durumlarla ilgilenir. Sonuç olarak, işlemleri daha hızlı, daha düşük bir fiyatla, daha yüksek düzeyde müşteri memnuniyetiyle tamamlarsınız.

Güvenliği ve uyumluluğu artırın

Sürekli değişen uyumluluk yönetmeliklerini karşılamak ve standart hale gelen işlemleri tamamlamak gibi zahmetli görevler verimliliği azaltabilir ve yüksek fiyatlı ücretler çıkmasına sebep olabilir. Akıllı Belge Yakalama, şubelerden kağıt işlerini ve verileri yakalamayı ve işletme kurallarının uyumluluğu anında doğrulamayı kapsamasını mümkün kılarak fazladan kaynak veya çalışana gerek duymadan yeni mevzuat gereklilikleriyle ilgilenmenize olanak sağlar.

Ayrıca içeriğin kağıttan dijitale hızla aktarılması sayesinde güvenliği artırabilir, depolama ve arşivlemeyi kolaylaştırabilir ve her zaman, uyumluluk gösterirken başvurabileceğiniz bir denetim iziniz olabilir.

Benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılayın

İşlemlerinizin, sistemlerinizin ve bilgi gerekliliklerinizin işletmenize özel olduğunu ve değişmeyen, herkes için tek bir çözümün bu gereklilikleri karşılayamayacağını anlıyoruz. Bu nedenle, Akıllı Belge Yakalama özelliğini kıvrak ve özelleştirilebilir olacak şekilde tasarladık. Bu çözümün özellikleri, belgeleri doğrudan kayıt sisteminize taramaktan akıllı bir şekilde işlemeye kadar uzanır.

Bankanız için en doğrusunu seçerken, özel ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan özelliklerin düzeyine karar verebileceksiniz. Buna ek olarak, çok yönlü entegrasyon seçeneklerimiz altyapınızda esneklik sağlar ve sizin de iş süreçlerinizi ve sistemlerinizi daha sıkı bir şekilde bağlamanıza ve birleştirmenize izin verir.