Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

Alcatel-Lucent Enterprise - OmniSwitch 6465 Kompakt Endüstriyel Ethernet Anahtar Ailesi

E-Data Teknoloji

  • Anasayfa
  • OmniSwitch 6465 Kompakt Endüstriyel Ethernet Anahtar Ailesi

Sağlamlaştırılmış, tam olarak yönetilebilir ve ölçeklenebilir Gigabit Ethernet anahtarlar. Endüstriyel Ethernet için tasarlanan DIN raylı anahtarlar, akıllı ulaşım, demiryolu ve trafo merkezleri gibi çeşitli endüstriyel uygulamalar için idealdir. Alcatel Lucent OmniSwitch 6465 anahtarlar tamamen yönetilmektedir. Yüksek oranda kullanılabilir, güvenli, kendi kendine koruyucu, kolayca yönetilen ve çevre dostu ağlar sunmak için kanıtlanmış Alcatel-Lucent Işletim sistemini (AOS) kullanır. Bu anahtarlar yüksek sıcaklıklarda çalışacak şekilde tasarlanmıştır, yüksek EMI/EMC toleransı ve dalgalanma koruması sunarlar.

OS6465 serisi, Pan-Tilt-Zoom kameralarını, Toll kabinleri, açık hava kablosuz erişim noktaları veya bütünleşmiş ekranlarI sisteme bağlamak için HPoE (60W PoE) sunar. Bu anahtarlar, Alcatel-Lucent Enterprise ‘ ödüllü Auto-Fabric teknolojisi ile dışarı-of-the-Box Plug-and-Play, sıfır-Touch hazırlama ve ağ Otomasyonu sunar. Bu anahtarlar, endüstriyel cihazların zamanlama gereksinimleri için IEEE 1588v2 PTP ‘yi destekler.

Bu çok yönlü endüstriyel anahtarlar ulaşım ve trafik kontrol sistemleri, güç araçları, IP gözetim sistemleri ve dış mekan kurulumlarında dağıtım için idealdir.

Kataloglar ve Datasheet