Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

Haberler - PAM Üretici Değerlendirmesinde Thycotic Cyberark’ı Solladı

E-Data Teknoloji

  • Anasayfa
  • PAM Üretici Değerlendirmesinde Thycotic Cyberark’ı Solladı

Yeni yayınlanan Cyber Management Alliance raporun gösterdiğine göre başarılı bir PAM çözümünde anahtar özellikler kullanılabilirlik ve sadelik.  Aşağıdaki linkten raporu indirerek “The CM-Alliance Leaderboard: Privileged Access Management Vendor” raporuna ulaşabilir ve Thycotic’in Lider ünvanını diğer markalar karşısında nasıl kazandığını görebilirsiniz.

PAM üreticilerini değelendiren Londra merkezli Cyber Management Alliance, başarılı bir PAM çözümünün uygulanmasının anahtarı olarak ürün sadeliği ve kullanım kolaylığının önemini vurguladı.

Rapora göre müşteriler ve satıcılar bir PAM çözümünde en çok neye değer verir? CM-Alliance raporunda şöyle diyor:
-Çok kısa veya sıfır öğrenme eğrisi.
-Kolay kullanım özellikleri ve işlevleri.
-Müşteri tarafından az veya hiç profesyonel hizmet desteği olmadan yapılandırılabilen, optimize edilebilen ve ince ayar yapılabilen çözümler.

Thycotic’in farkı raporda şu şekilde belirtiliyor: “Araştırmacılarımız, Thycotic’in kurumsal sınıfında; ölçeklenebilirlik, esneklik ve adaptasyon kabiliyeti ile sektördeki en kolay kullanım ve dağıtıma sahip olmasından çok etkilendiler… Mevcut personel kaynaklarının ürüne göre ayarlanması ve optimize edilmesi, önemli maliyet avantaları sunuyor çünkü Thycotic PAM çözümleri hiç veya çok az profesyonel hizmet gerektiriyor.

Rapora ulaşmak için tıklayınız

Ürün Ana Kategori:

Ürün Kategori:

Haberler

Diğer Ürünler

Bilgi Alın