Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

SonicWall’un 7. Nesil Firewall Cihazlarını Keşfedin: TZ570 & TZ670

E-Data Teknoloji

  • Anasayfa
  • SonicWall’un 7. Nesil Firewall Cihazlarını Keşfedin: TZ570 & TZ670

SonicWall’un 7. Nesil Firewall Cihazlarını Keşfedin: TZ570 & TZ670

17 / Eylül / 20

Yeni SonicWall TZ570 & TZ670: Küçük ve Orta Ölçekli Şirketler için Güvenlik

SonicWall, 7’inci nesil Firewall cihazları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Yeni TZ serisi TZ570 ve TZ670 cihazları piyasada çoklu gigabit arayüzler (10G / 5G / 2.5G) içeren ilk küçük (masaüstü) form faktörlü, işletme sınıfı, derin paket inceleme güvenlik duvarı olup, küçük işletmelerin ve şubelerin gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmış son teknolojiye sahip donanım olma özelliğine sahipler. Günümüzde, işletmeler, ağ trafiğinin muazzam hacmi karşısında her zamankinden daha fazla bunalmış durumda. Bu yüzden ölçeklenebilir, sürekli artan geniş bant hızlarına uyum sağlayan ve sınırlı bütçelerine uyan güvenlik çözümlerine ihtiyaç her geçen gün daha artıyor.

Bu yetenekleri giriş seviyesi bir güvenlik duvarında sunduğunu iddia eden birçok ürün varken, çok azı düşük sahip olma maliyetiyle yüksek performanslı eksiksiz bir özellik seti sunuyor. Bazı çözümler kötü amaçlı yazılım ve fidye yazılımı gibi tehditlere karşı yeterli koruma sağlayamazken, diğerleri şubeler için SD-WAN gibi entegre özelliklere sahip değil. Şirketler, şubeleri için uygun fiyatlı, entegre, tek bir noktadan yönetilebilen firewall, switch ve access point çözümleri aramaya devam ediyor.

Lider Performansa Sahip Yeni Nesil Donanım Platformları
Yeni TZ serisi platformlar, tüm multi-gigabit kablolu ve 802.11ac Wave 2 kablosuz ağlarda otomatik gerçek zamanlı ihlal tespiti ve önleme ile TLS / SSL şifre çözme ve denetleme sağlamak için çığır açan performans sağlıyor.

TZ670, 2x10GbE SFP +, özel yönetim bağlantı noktası, 16 GB yerleşik depolama ve 8x1GbE arabirimleri içeren bir güvenlik duvarı. Multi gigabit bağlantı noktalarına, yüksek hızlı işlemcilere ve sağlam yerleşik belleğe ek olarak, yeni TZ serisi, onu küçük işletmeler ve şubeli yapılar için ideal güvenlik duvarı yapan ek donanım geliştirmeleri içeriyor. Ek yedekleme için, arıza durumunda isteğe bağlı ikinci bir güç kaynağı mevcut olup; günlük kaydı, raporlama, yapılandırma yedekleme ve geri yükleme ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli özellikleri desteklemek için 256 GB’a kadar genişletilebilir bir ikincil depolama modülüne de sahip. TZ670’te, 16 GB ikincil depolama alanı dahili
olarak bulunuyor.

Bir bakışta teknik özellikler:

● 2,5 Gbps’ye kadar tehdit önleme performansı
● 10GbE Arayüzleri
● 11ac Wave 2 kablosuz
● 256 GB’a kadar genişletilebilir dahili depolama
● İsteğe bağlı yedekli güç kaynağı
● 5G / LTE USB modemler için USB 3.0 süper hızlı bağlantı noktaları

İşletmeler için Güvenli SD-WAN Platformu
SonicWall TZ serisi, SonicWall’un performans kaybı olmaksızın daha derin bir ağ güvenliği düzeyi vizyonunun devam eden gelişimini temsil ediyor. Yeni TZ serisi, selefinin yerini almanın ötesinde, yüksek hızlı tehdit önleme ihtiyacını karşılayan bir çözüm sunarak web şifreleme ve mobilitede artan eğilimleri ele alıyor. Şifrelenmiş web trafiğinde gizlenen bilinmeyen ve sıfır gün saldırıları gibi daha gelişmiş tehditlere karşı koruma sağlamak için, yeni TZ570 ve TZ670 ürünleri, SonicWall’un bulut tabanlı, çok motorlu Sandbox hizmeti ve Real-Time Deep Memory Inspection™ (RTDMI) teknolojisi sunuyor.

Yeni TZ platformu, şubeler için gereken hızlı dağıtımları da sağlıyor.

SonicOS 7.0: Modern Görünümlü Kullanıcı Arayüzüne ve TLS1.3 Desteğine Sahip!
Yeni TZ ürünleri, sıfırdan oluşturulmuş ve sezgisel iş akışları ve kullanıcı öncelikli tasarım ilkeleri ile tasarlanmış yeni, modern bir kullanıcı arayüzü olan SonicOS 7.0 tarafından destekleniyor. SonicOS 7.0, yeni TLS1.3 şifreleme standardı desteği dahil olmak üzere birçok yeni özellik sağlar.