Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

SonicWall’un Yenilikçi NSa 2700 Yedinci Nesil Güvenlik Duvarı ile Tanışın

E-Data Teknoloji

  • Anasayfa
  • SonicWall’un Yenilikçi NSa 2700 Yedinci Nesil Güvenlik Duvarı ile Tanışın

Videoyu izlemek için lütfen formu doldurun.

NSa 2700 Yedinci Nesil Güvenlik Duvarı ile Tanışın

Günümüzün en büyük risk barındıran saldırıları artık siber saldırılar. Korunmanın en temel yöntemi ise saldırıları girişte durdurmaktan geçiyor. Saldırı artık sınırlarınızın içindeyse, takip etmek ve durdurmak ise çok zor. Bu tür saldırılar ise artık bütün sistemlerimizi emanet ettiğimiz sektörleri etkilediğinde sadece sistem çökmüyor; en çok konuşulan hassas veri ve gelir kaybına yol açıyor.

Modern kurumlar ağlarını koruma konusunda giderek artan sayıda güçlükle karşı karşıya. Bunlar arasından öne çıkanlar şöyle:
● Güvenlik duvarlarını birer darboğaza çevirerek kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyen yoğun trafik
● Sınırları ve ağ güvenliği savunmalarını yerle bir edebilen siber saldırı patlaması
● Ağı sürekli olarak güvenlik ve bulut çözümleri etrafında yeniden tasarlamanın giderek artan operasyonel maliyetleri
● Sayıları giderek artan, yönetimi ve idare etmesi karmaşık bağımsız güvenlik ürünleri

SonicWall NSa 2700 Yeni Nesil Güvenlik Duvarı ile Gücünüze Güç Katın SonicWall NSa 2700 firewall cihazı yani yeni nesil güvenlik duvarı, siber tehditlere karşı koruma sağlayan ve mevcut ağ altyapınızla entegre olabilen bir İnternet-edge uygulaması. Böylece, ağ güvenlik noktası ürünleri performanslarından ödün vermeden tek bir çözüm içerisinde birleştirilebiliyor.

Yüksek bağlantı noktası yoğunluğuna sahip NSa 2700, rakipleri arasında en yüksek performansı ve kendi sınıfında en düşük toplam sahip olma maliyetini sunuyor. Bu sayede kuruluşlar çoklu gigabit tehdit performansına sahip oluyor. Ayrıca, ağı modern siber saldırılardan korumak için, saldırı engelleme, zararlı yazılım analizi, bulut uygulama güvenliği ve tehdit zekası da dahil olmak üzere son derece kapsamlı bir güvenlik hizmeti portföyünü bünyesinde barındırıyor.

Sadece Bilinen Tehditlere Değil, Geleceğin Öngörülmeyen Tehditlerine Karşı da Korunun! SonicWall’un patentli “RTDMI – gerçek zamanlı derin hafıza inceleme” teknolojisi ve yine SonicWall’un “çok motorlu, bulut temelli sandboxing sistemi Capture ATP” sayesinde NSa 2700, orta ölçekli ağları hem günümüzün bilinen karmaşık tehditlerinden hem de henüz bilinmeyen tehditlerden koruyor.

NSa 2700 ayrıca, 10 Gigabit Ethernet bağlantısı SD-WAN dahil son derece gelişmiş ağ özelliklerine ve tehditlere karşı kendi sınıfında en yüksek performansa sahip. Böylece orta ölçekli işletmeler ihtiyaç duydukları performans, ağ ve güvenlik özelliklerine düşük maliyetle sahip olabiliyor.

Ayrıca, NSa 2700’ü tek bir merkezden yönetmek de mümkün. Böylece güvenlik yöneticileri, tek bir kumanda merkezine ve anlaşılması kolay kullanıcı arayüzüne sahip oluyor.

Bir Bakışta NSa2700
NSa 2700, enerji açısından verimli, güvenilir bir cihazdır. Yeni nesil SonicOS 7.0 işletim sisteminden güç alan bu ürün, milyonlarca bağlantıyı işlerken multi-gigabit tehdit önleme verimi sağlar. Aşağıdakiler, NSa 2700’ü orta ve dağıtık işletmeler için çekici bir seçenek haline getiren birkaç üst düzey özelliktir:

Devamını okumak için ürün hakkında daha önce yayınladığımız habere bağlantıdan erişebilirsiniz.

 

 

Ayrıntılı bilgi için www.sonicwall.com/NSA’yı ziyaret edebilirsiniz.

    Yeni Nesil
    yeni-nesil

    Diğer Videolar