Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

Slider - Tenable Zafiyet Yönetiminde 1. Sırada

E-Data Teknoloji

  • Anasayfa
  • Tenable Zafiyet Yönetiminde 1. Sırada

IDC’nin hazırladığı “Dünya Çapında Cihaz Güvenlik Açığı Yönetim Pazar Payları 2019” (”Worldwide Device Vulnerability Management Market Shares, 2019) verilerine göre, liderlik Tenable’ın elinde. Rapora göre Tenable, 2018 ve 2019 yıllarında küresel pazar payı ve gelirinde birinci sıradaki yerini korurken, en yakın rakibinin iki katından daha hızlı bir büyüme grafiği sergiliyor. 

 

IDC’nin bu raporuna göre, Tenable’ın başarısının altında şirketin inovasyon odaklı yaklaşımı ve kategorisinde en başarılı güvenlik açığı yönetim platformuna yaptığı yatırımlar yatıyor.

 

Tenable’ı birinci sırada tutan başarı faktörleri ve çalışmalarında öne çıkan bazı gelişmeler ise şöyle;

  • Sektörde ilk niteliği taşıyan Tenable Lumin, organizasyonlara risk ölçüm imkanı vermenin yanı sıra, siber riskleri görselleştiriyor, analiz ediyor ve ölçüp kıyaslayarak iş süreçlerinde kullanılacak öngörü olarak raporluyor. 
  • Tenable’ın zero-day araştırmadaki liderliği ve hızlı eklenti döngüsü, sistemin algılama yeteneklerini güçlendirerek, müşterilerinin güvenlik açıklarını daha hızlı ve doğru bir şekilde bulmalarına yardımcı oluyor. 
  • Tenable’ın endüstriyel güvenlik lideri olan Indegy’yi satın almış olması, endüstrinin BT ve operasyonel teknoloji dahil olmak üzere modern bilgi işlem ortamlarında eşi olmayan bir bütünsel hizmet sunmasını sağladı. 

 

Haberin Tenable tarafından duyurulan basın bülteni formatına ulaşmak için tıklayınız 

IDC tarafından hazırlanan güncel rapora erişmek için tıklayınız

Ürün Ana Kategori:

Ürün Kategori:

Slider

Diğer Ürünler

Bilgi Alın