Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

Thycotic 2018 ASTORS Ödülü’nü Aldı

E-Data Teknoloji

  • Anasayfa
  • Thycotic 2018 ASTORS Ödülü’nü Aldı

Thycotic 2018 ASTORS Ödülü’nü Aldı

30 / Kasım / 18

Dünya çapında 10.000’den fazla kuruluş için ayrıcalıklı hesap Yönetimi (PAM) çözümleri sunan Thycotic, bugün Secret Server çözümü için American Security Today’den 2018 “ASTORS” Ulusal Güvenlik Ödülü’nü aldı.

Yıllık ASTORS Ödülleri, marketteki en gelişmiş ve ileri görüşlü güvenlik çözümlerini öne çıkartan prestijli bir programdır. Program; özellikle devlet, ulusal güvenlik ve kamu güvenliği pazarlarında son kullanıcılara daha fazla değer, fayda ve zeka sunan seçkin hükümet ve üretici çözümlerini onurlandırmak için tasarlanmıştır.

Ayrıcalıklı erişimi güvenli şekilde yönetme ve koruma yeteneklerinden dolayı bu ödüle Thycotic Secret Server layık görülmüştür. Yerinde ve bulutta sunulan Secret Server, her boyuttaki kuruluşlara premium ayrıcalıklı erişim yönetimi özelliklerini sunar.

Konuyla ilgili American Security’nin kurucu ortaklarından Michael Madsen şöyle bir açıklama yaptı: “Amerika, yurtiçinden ve yurtdışından gelen tehditlere tepki vermeye devam ederken, bu tehditleri karşılamak için uygulanan yenilikçi çözümler, ulusal güvenlik alanında büyük bir büyümeye neden oldu. ABD, günümüzde siber güvenlik ağlarını korumaya odaklanıyor ve bunun için Thycotic gibi yenilikçi şirketlere ihtiyaç duyuyor.”

Daha fazla bilgi için tıklayınız