Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

Thycotic, BT Verimliliğini Artırmak ve Uzaktan Oturum Aktivitelerini Korumak için Connection Manager’ı Piyasaya Sürdü

E-Data Teknoloji

  • Anasayfa
  • Thycotic, BT Verimliliğini Artırmak ve Uzaktan Oturum Aktivitelerini Korumak için Connection Manager’ı Piyasaya Sürdü

Thycotic, BT Verimliliğini Artırmak ve Uzaktan Oturum Aktivitelerini Korumak için Connection Manager’ı Piyasaya Sürdü

24 / Eylül / 19

Thycotic; sistem yöneticilerinin, BT hizmetleri sağlamak için kullanılan uzak bağlantıları daha verimli ve güvenli bir şekilde yönetmelerine yardımcı olmak için Thycotic Connection Manager’ı piyasaya sürdü. Sistem yöneticileri artık çoklu protokolleri kullanarak uzak bağlantıları başlatabilir, doğrulayabilir ve uygun izinlerle kritik kaynaklara erişim sağlayabilir.

 

Uzaktan erişimi güvence altına almak ve uyumluluk gereksinimlerini karşılamak için Connection Manager, Thycotic’in amiral gemisi PAM ürünü Secret Server ile bütünleşir. Tek bir arabirimden uzak oturumlar yürüten BT ekipleri, Scret Server kasasından el ile müdahale etmeden gerekli ayrıcalıklı kimlik bilgilerine erişebilir. Ek olarak, izlenebililiği artırmak aynı anda birden fazla uzaktan oturum izleyebilir ve kaydedebilir, uygunluğu göstermek için denetim izi sağlayabilirler.

 

Konu ile ilgili Thycotic’in Ürün Yönetimi Başkan Yardımcısı Jai Dargan, “Kullanımı zor olan veya çekirdek BT ​​iş akışlarıyla bağlantısı kesilen güvenlik ürünleri benimsenmiyor ve sonuçta başarısız oluyor. Connection Manager, Thycotic’in, bir BT yöneticisinin hayatını kolaylaştıracak ve kritik kaynakları daha güvenli hale getirmek için tasarlanmış kullanışlı ürünler sunma yeteneğinin son örneğidir.” dedi.

 

Daha fazla bilgi için tıklayınız