Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

Thycotic, OnionID’yi Satın Alarak PAM Gücünü Artırıyor

E-Data Teknoloji

  • Anasayfa
  • Thycotic, OnionID’yi Satın Alarak PAM Gücünü Artırıyor

Thycotic, OnionID’yi Satın Alarak PAM Gücünü Artırıyor

5 / Haziran / 20

Fortune 100 listesindeki 25 şirket dahil 10 binden fazla kuruluşa Yetkili Erişim Yönetimi (PAM) çözümleri sağlayan Thycotic, PAM ürün portföyünü genişletmek üzere OnionID’yi
satın aldı. Thycotic bu iş birliği sayesinde, porföyüne Uzaktan Erişim Denetleyici, Cloud Erişim Denetleyicisi ve Veritabanı Erişim Denetleyicisi ürünlerini eklemiş oldu.

Thycotic, OnionID satın alması ile SaaS uygulamalarına ve IaaS altyapılarına güvenli erişim sunarken, uzak çalışanların verimli ve güvenli koşullarda işgücüne katılmalarına olanak sağlıyor.

Thycotic CEO’su James Legg “Dünyanın dört bir yanında uzak işgücünün hızlı bir şekilde büyümesi ile yetkili erişim güvenliği denetimleri büyük önem taşıyor. Güvenilmeyen ağlardaki güvenilir olmayan cihazlardan hassas verilere erişen çeşitli sektörlerdeki kullanıcıların bu anlamda dikkate alınması çok önemli” açıklamasını yaptı.

Uzak işgücünün artışı ile “Zero Trust” güvenlik yaklaşımı önem kazanıyor

Uzaktan çalışmanın aniden artan potansiyeli, işletmelerde kurumsal kaynaklara erişmesi gereken üçüncü taraflar için Zero Trust yaklaşımının önemini ortaya çıkardı. Şirketlerin güvenlik ekipleri bundan sonraki süteçte, kurumsal kaynakları korumak ve yasal düzenlemelere uymak için neye, ne zaman erişilebileceğini kontrol altına almayı daha da önemseyecek.

Thycotic’in OnionID’yi satın alma detaylarına dair haberin orijinaline şuradan erişilebiliyor: