Arama Yapın

Aramak istediğiniz kelimeyi boşluğa yazıp arama butonuna basın.

SonicWall - VPN İstemcileri

E-Data Teknoloji

MOBİL BAĞLANTI
Çalışanlarınızın, iOS, OS X, Android, Chrome OS, Kindle Fire ve Windows gibi çeşitli cihazlardan üretken olmaları için ihtiyaç duydukları verilere ve kaynaklara güvenli ve kolay erişmelerini sağlayın. Her bir kullanıcı ve mobil platform için politikalarınıza dayanarak yalnızca işgücünüzün yetkilendirildiği kaynakları görüntüleyin. Kurumsal ağınızın, dayanıklı güvenli VPN istemcimizle mobil tehditlerden ve yetkisiz erişime karşı korunmasını sağlayın.

 

 

NEXTENDER
Microsoft® Outlook® ve Microsoft SharePoint® dahil kurumsal kaynaklara kesintisiz ve güvenli bir ağ katmanı erişimi sağlayın. SonicWall NetExtender, uzak kullanıcıların ağa İnternet bağlantısı ve standart web tarayıcısı bulunan herhangi bir bilgisayardan erişmesini sağlayan ince bir istemcidir.

 

 

BAĞLANTI TÜNELİ
Global Map Enable; web tabanlı istemci / sunucu uygulamalarına ve Windows dosya paylaşımlarına kullanıcı etkileşimi olmadan güvenli yetkili erişimi sağlayın. SonicWall Connect Tunnel istemcisi, başarılı kullanıcı kimlik doğrulamasında tam katman-3 tünel oluşturur. İstemci, SMA 6200, 7200, 8200v ve SRA EX9000 modelleri tarafından korunan ağ kaynaklarına bağlanmanıza izin verir. Hafif Connect Tunnel istemcisi BT tarafından yönetilen bir aygıta önceden kurulabilir veya SMA işyeri portalından indirilebilir.

 

KÜRESEL VPN İSTEMCİSİ
Uzak kullanıcılar için Internet üzerinden güvenli, şifrelenmiş erişim için kullanımı kolay bir çözüm sunun. Global VPN İstemcisi (GVC), özel verilerin gizliliğini korumak için bilgisayarınız ve şirket ağınız arasında bir IPSec Katmanı-3 bağlantısı oluşturur.

Ürün Ana Kategori:

SonicWall

Ürün Kategori:

Uzaktan Erişim

Bilgi Alın